Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zmiany na forum!

Go down 
AutorWiadomość
Sasumi
Admin
Sasumi


Liczba postów : 558
Age : 31
Skąd : Ostrów Wlkp.
GG : 2995403
Ninjutsu :
Zmiany na forum! Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Zmiany na forum! Right_bar_bleue

Taijutsu :
Zmiany na forum! Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Zmiany na forum! Right_bar_bleue

Genjutsu :
Zmiany na forum! Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Zmiany na forum! Right_bar_bleue

Wiek postaci : 11
Ranga : Genin
Chakra : 3500/3500
Natura chakry : nieznana
Narrator : Hitomi

Zmiany na forum! Empty
PisanieTemat: Zmiany na forum!   Zmiany na forum! EmptyCzw Kwi 02, 2009 12:55 pm

Na samym początku chciałam przeprosić wszystkich, którym nie odpisywałam przez ostatnie dni.
Potrzebowałam paru dni przerwy, aby dokładnie przemyśleć co robić dalej.
Tak więc postanowiliśmy nie zamykać forum. (Tak był taki zamiar). Jednak w tym stanie dalsza gra nie miała sensu, więc robimy mały mix. To znaczy, z dniem dzisiejszym wszystkie drużyny zostały rozwiązane. Rozpoczynamy nabór do nowych teamów. Każdy zainteresowany grą musi złożyć podanie w dziale drużyny - zapisy. Zapisy będą trwać do soboty. Nie złożenie podania w tym czasie jest równoznaczne z rezygnacją z gry.

Pewnie zastanawiacie się co będzie ze statystykami i technikami, które zdążyliście już poznać?
Otóż wszystko co już zdążyliście nabyć w trakcie gry zostaje. Zmieniają się tylko wasze drużyny.

Jeżeli chodzi o graczy z innych wiosek niż Konoha, to właśnie w tym czasie (do soboty), mają możliwość zmiany wioski.
Co w tym celu należy zrobić?
A więc, należy po prostu zapisać się do drużyny w Konoha oraz zmienić w karcie postaci pochodzenie i historie, tak żeby wszystko się zgadzało.

POZDRAWIAM Smile
I liczę na wasze posty Smile
Powrót do góry Go down
http://pbfsasuke-kun.power-rpg.net
 
Zmiany na forum!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Oglólnie :: Ogłoszenia-
Skocz do: